دپارتمان ترجمه کلام فردا

دپارتمان ترجمه کلام فردا

خدمات ترجمه شفاهی و کتبی کلام فردا

ترجمه یکی از اصلی ترین نیازهای زندگی امروزی است. از نخستین روز پیدایش زبان در زندگی انسان تا به امروز، ترجمه همواره اصلی ترین کلید ایجاد ارتباط میان اقوام و ملیت های مختلف بوده است. امروزه با گسترش و توسعه ابزارهای ارتباط جمعی، نیاز به ترجمه بیش از پیش احساس میشود. امروزه با گسترش زبان های مختلف و ایجاد پیچیدگی در درک و انتقال مفاهیم با دقت بالا، ترجمه به یکی از حیاتی ترین نیازهای ما تبدیل شده است.

با علم به این موضوع، دپارتمان ترجمه کلام فردا متشکل از باتجربه ترین و حرفه ای ترین مترجمان کشور، سعی دارد این نیاز کاربران خود را به بهترین نحو و با بهترین کیفیت رفع کند. دانش آموزان و دانشجویان (بخصوص دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و بالاتر) نیاز مبرم به ترجمه منابع تحقیقاتی و درسی دارند. برخی اوقات بدلیل کمبود وقت و برخی اوقات بدلیل عدم وجود تسلط و مهارت مورد نیاز، لازم است ترجمه به فردی متخصص سپرده شود تا علاوه بر صرفه جویی در زمان، دانشجویان بتوانند مطالب روز دنیا را با دقت بالاتر و کیفیت بهتر در اختیار داشته باشند. علاقه مندان به ترجمه کتاب نیز میتوانند با عضویت در تیم کلام فردا، بطور گروهی کتاب مورد نطر خود را ترجمه کرده و به چاپ برسانند. دپارتمان ترجمه کلام فردا همچنین آمادگی همکاری با نویسندگان و محققانی را دارد که علاقه مند به انتشار کتاب خود به زبان های روز دنیا هستند.

علاوه بر خدمات ترجمه کتبی، مترجمان شفاهی کلام فردا آماده ارائه خدمات ترجمه به اشخاص حقیقی یا حقوقی را دارد که در مراحل کسب و کار خود نیازمند خدمات ترجمه هستند. خدمات ترجمه شفاهی کلام فردا به شرح زیر است:

ترجمه همزمان (حضوری و تلفنی)
اعزام مترجم همراه
ارائه خدمات ترجمه در همایش ها و سمینارها
اعزام مترجم همراه برای تورها و آژانس های مسافربری

مترجمین شفاهی کلام فردا نه تنها در کار ترجمه حرفه ای و مسلط هستند، بلکه از لحاظ اخلاق حرفه ای، آداب معاشرت و روابط عمومی در بهترین سطح هستند.

 

اشتراک

0 نظرات

پاسخ دهید